Featured

Skauting – to jsou kamarádi, přátelé a společenství lidí, kteří sdílejí podobné hodnoty. Vyrůstat ve skautském oddíle znamená chopit se šance žít naplno. Být aktivní a najít vlastní místo ve světě. Skauting všestranně působí na rozvoj osobnosti dětí a mladých lidí – prostřednictvím her, zážitků, aktivit a dalších činností.

Čekatelský kurz SMYČKA

Tušíš, že Tvá další cesta ve skautu povede přes čekatelství? Máš otázky a hledáš odpovědi?
Rádi Tě přijmeme do našeho kurzu a vynasnažíme se Ti pomoci se vším, co čekatelství obnáší.

Termíny a místa:
• 1. víkend3. - 5. 2. 2017 - Posekanec
• 2. víkend17. - 19. 3. 2017 - Chrast
• 3. víkend21. - 23. 4. 2017 - Čachnov

Cena za kurz činí 1000 Kč. Částka zahrnuje ubytování, stravu a kurzovné.
Těšit se můžeš na zajímavý program a sbor nadšených a zkušených instruktorů. Proto neváhej ani minutu. My se rozhodně těšíme!
Vedoucí čeaktelského kurzu: Martin Pavliš - Krokodýl, martin.pavlis.xi@gmail.com, 733 374 740
Přihláška na čekatelský kurz.
Plakát čekatelského kurzu Smyčka.

Skautská základna Čachnov

Kontakt na správce: Damián Pavliš